Десятирічна Наталя Баклаженко не уявляє свого життя без музики

Дні її тижня підпорядковуються системі горизонтальних ліній, глибина мислення прослуховується у звучанні струнних інструментів. Погляди, думки, слова і навіть мрії Наталі Баклаженко можна знайти десь поміж нот, і, якщо добре прислухатися, навіть почути звучання легкої мелодії — композиції її дитинства.

Зовсім юна тернопільська скрипалька не уявляє себе без музики, концертів та дітей. Такий погляд сформований недаремно, адже Наталя народилась в сім’ї відомих місту музикантів та вчителів — Баклаженків. Тож її цікавість до музики закономірно переросла у спосіб мислення.

Творча діяльність дівчинки почалася з мініатюрної іграшкової скрипки. На першому році життя Наталочка взялася ретельно досліджувати її будову, вчилася тримати інструмент у руках.

У зовсім молодому віці юна скрипалька встигла отримати не одну грамоту та завоювати перші місця на конкурсах. Свої серйозні кроки пригадує у п’ятирічному віці. Опанувати гру на струнному інструменті їй вдалося ще в садочку. Сьогодні Наталочка навчається у п’ятому класі Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв і продовжує із захватом займатися улюбленою справою.

Наталі настільки це подобається, що своє життя планує пов’язати ні з чим іншим як з музикою, а педагогічні здібності, що передаються з покоління в покоління, застосувати у викладацькій діяльності.

Вже сьогодні дівчинка серйозно готується до відповідальної справи і, крім похвального виконання творів відомих класиків, планує писати власну музику. Наталя зізнається, що дуже любить дітей і охоче поділиться з ними своїми знаннями.

Що ж, ще кілька років і, можливо, нам вдасться потрапити на концерт юної скрипальки, твори якої уже впевнено звучать у її душі.

Оксана Ратушняк

Добавить комментарий