До Тернополя їде іспанська легенда джазу

2, 3 та 4 грудня у Тернополі відбудеться ХІ міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez». У перший фестивальний день на глядачів чекатиме іспанська зірка джазу Карлос Лопез.

Карлоса Лопеза на батьківщині називають лідером джазового руху, віртуозним та неперевершеним барабанщиком та яскравим композитором. Цей музикант ще є організатором найбільших джазових фестивалів Іспанії і грав на одній сцені з такими американськими знаними джазменами, як Benny Green, Bob Mover чи Albert Sanz.
carlos-lopez

Спеціально для тернополян Карлос зі своїми знаними колегами представить альбом «Letters From København».

Разом з ним на сцені виступить один з найбільш обдарованих джазменів сцени Скандинавії Joel Illerhag (якого ще називаються «шведським бас-феноменом»), уродженцем Канарських островів Natanael Ramos, польським джазовим саксофоністом Maciej Kadziela та галісійським джазовим піаністом Xan Campos.

Також на «JazzBez» з 2 по 4 грудня у Тернополі ви почуєте Budniak/Bakovsky Intermedium Quintet (Pol-Mda-Ukr), Skicki-Skiuk (Pol), David Friesen & Andrew Arnautow Proect (USA/ Ua ), Karnas-Gnydyn Quartet (Pl-Ua) та Sisiters In Jazz (Usa-Pol-Jap-Swe-It) Поважай себе — слухай джаз! Деталі ви знайдете у VK або FB Квитки у ЦУМі, касі Драмтеатру та на сайті Gastroli.ua:

https://gastroli.ua/events/3648 https://gastroli.ua/events/3663 https://gastroli.ua/events/3664

afisha

Добавить комментарий