Фестиваль «JazzBez» у Тернополі запам’ятається виступом легенди американського джазу та амбітних музикантів з різних країн

Зима у Тернополі розпочнеться 2, 3 та 4 грудня разом з міжнародним джазовим фестивалем JAZZBEZ. 2 грудня у програмі передбачено виступ двох колективів.

BUDNIAK BAKOVSKY INTERMEDIUM QUINTET (PL/ CUB/ UKR)
Квінтет, заснований амбітними молодими музикантами Пьотром Будняком і Тарасом Баковським, несе свіжий струмінь європейського джазу. Їх музика – це сучасний джаз, що поєднує різні національні традиції та інспірації з слов’янською музичною енергетикою.
DAVID FRIESEN & ANDREW ARNAUTOV PROJECT (USA-UKR) 
David Friesen – американський джазовий басист, зірка світового джазу. Фрізен є одним з двох чи трьох басистів в світі, які самостійно можуть утримувати аудиторію під час сольного концерту. Ендрю Валентайн (відомий Україні як Андрій Арнаутов) — американський та український джазовий виконавець, продюсер, композитор, віртуозний джазовий басист.
Також у програмі:

Skicki-Skiuk (PL), Carlos López — Letters From København (ES/ SWE/ PL), Karnas-Gnydyn Quartet (PL/ UKR) та Sisters in Jazz (USA/PL/JP/SWE/ІT). Всі концерти відбудуться у Драмтеатрі.
Квитки у касі Драмтеатру, ЦУМі та на сайті Gastroli.ua
https://gastroli.ua/events/3648
https://gastroli.ua/events/3663
https://gastroli.ua/events/3664

jazzbez-2016-den-1-5

Добавить комментарий