На фестивалі «JAZZBEZ» у Тернополі виступлять харизматичні «Сестри у джазі»

Харизматичні джазові виконавиці Японії, Норвегії, Німеччини та Польщі у складі колективу «Sisters in Jazz» виступлять на ХІ Міжнародному джазовому фестивалі JAZZBEZ у Тернополі. Їх концерт запланований 4 грудня. У цей же день з ними одну сцені ділитиме польсько-український колектив «Karnas-Gnydyn Quartet».

Загалом фестиваль JAZZBEZ у Тернополі цього року триватиме три дні — 2, 3 та 4 грудня у Драмтеатрі. Окрім згаданих двох колективів, у програмі також заплановані виступи таких легендарних джазових виконавців: Skicki-Skiuk (PL), Carlos López — Letters From København (ES/ SWE/ PL), Budniak Bakovsky Intermedium Quintet (PL/ CUB/ UKR) та David Friesen & Andrew Arnautov Project (USA-UKR).

Коротко про учасників фестивалю JAZZBEZ 4 грудня:

KARNAS-GNYDYN QUARTET (ПОЛЬЩА / УКРАЇНА)

Спільний проект кращого українського джазового барабанщика Ігоря Гнидина та польського вокаліста Гжегожа Карнаса. До квартету також входять українська піаністка Анастасія Литвинюк і контрабасист Маріуш Прасьнєвкі.

SISTERS IN JAZZ (ПОЛЬЩА/ЯПОНІЯ/НОРВЕГІЯ/НІМЕЧЧИНА)

Потужний джазовий проект творять п’ять відомих музиканток із Польщі, Норвегії, Японії та Німеччини. «Сестри в джазі» знайшли одна одну на фестивалі Ystad Sweden Jazz Festival in у серпні 2015 року. З початку 2016 проект вирушив у європейський тур на підтримку свого концертного CD, у якому разом з джазом переплелися мелодії Скандинавій, Центральної і Східної Європи та Азії. Квитки можна придбати у касі Драмтеатру, ЦУМі та на сайті Gastroli.ua. https://gastroli.ua/events/3648 https://gastroli.ua/events/3663 https://gastroli.ua/events/3664

Генеральний партнер фестивалю — пивоварня «Опілля».

Офіційний партнер — компанія «Агропродсервіс» та партнери фестивалю — салон шкіри та хутра Ferrizo та спортивно-розважальний комплекс «Каруна».

Поважай себе — слухай джаз!

4-grudnya-3

Добавить комментарий