Яскраві враження посеред травневих злив: як розпочався ювілейний мистецький фестиваль «Ї» у Тернополі

Головна культурна подія Файного міста проводиться вже п’ятий рік поспіль. Цього разу триденний фестиваль літератури, музики, кіно й театру розпочався неординарною виставкою скульптур Сергія Кузнєцова за сприяння «Самогонної ресторації».

Тернополянин творить у стилі стімпанк і джанк-арт, тобто із металобрухту та усякого непотребу з’являються справжні шедеври. Токар за освітою жодного дня не працював відповідно до професії, бо постійно малював.


«Батько заклав у мені цікавість до мистецтва: я ще у садочку ліпив фігури із пластиліну,- розповів Сергій Кузнєцов.- Потрібно займатися улюбленою справою і не припиняти розвиток, що і роблю протягом останніх п’яти років».


Маркетинговий директор «Самогонної ресторації» Тарас Водяний повідомив, що надалі планується поширення творчості Сергія не лише в Україні, а й за її межами, видання тематичного каталогу із роботами митця і відкриття цікавих виставок.

Організатори п’ятого ювілейного мистецького фестивалю «Ї» запевняють, що цьогоріч зроблено акцент саме на авторах Тернопільщини та всієї країни, тому й дібрано відповідний девіз:» Твоя культурна ідентифікація». Насичена програма заходу не залишить байдужим жодного глядача.

Софія Головецька

Добавить комментарий