Як відбуватиметься конкурс музикантів у Тернополі

У конкурсі Koza Music Battle беруть участь музичні колективи з України, які грають не більше трьох років, мають мінімум 20 хвилин програми власної творчости та подали визначеної форми зголошення на електронну скриньку організатора.
Організатори здійснюють попередній відбір виконавців заради збереження стилістичної цілісности змагу.

Увага! Організатори не відшкодовують учасникам гонорарів, витрат на проїзд, проживання чи харчування.

Жеребкування
По закінченню прийому та обробки зголошень організатор проводить жеребкування, під час якого учасники будуть розподілені по концертах-чвертьфіналах. Кількість чвертьфіналів та учасників у кожному з них залежить від загальної чисельности конкурсантів. Концерти першого туру відбуватимуться по середах чи четвергах один раз у тиждень починаючи з після наступного тижня після жеребкування.

Оцінювання
На відміну від инших конкурсів, де оцінювання творчости учасників проводить бездумний натовп шанувальників, у нашому змазі цим займається кваліфіковане журі. Організатор на власний розсуд запрошує в суддівську колєґію видатних музикантів чи працівників індустрії.

Критерії оцінювання виступів:
1. Драйвовість.
2. Ориґінальність.
3. Зіграність, майстерніcть.
4. Артистичність, подача.
5. Перспективність.
Опираючись на ці критерії, а також власний смак, журі визначатиме переможця.

Перший тур (чвертьфінали)
Гурти грають по 20 хвилин. З кожного концерту першого туру журі вибирає одного переможця. По завершенню всіх концертів першого туру відбувається жеребкування у півфінали, які почнуться мінімум за два тижні після останнього чвертьфіналу.

Другий тур (півфінали)
Відбуваються два півфінали між переможцями битв першого туру. Гурти грають по бажанню від 20 до 30 хвилин. З кожного півфіналу виходить 1 або 2 переможці у фінал, залежно від рішення журі.

Фінал
У фіналі конкурсанти грають від 20 до 40 хвилин. Журі обирає переможця, який отримує призи і всесвітнє визнання.
Переможець зобов’язується протягом півроку опублікувати у форматі EP три пісні, записані на студії Шпиталь Рекордз.

kmb_2w

Добавить комментарий