Epolets приїдуть CULTивувати Тернопіль

12 березня о 21:00 у пабі «Хмільне щастя» одеські рокери презентують нову платівку.

EPOLETSМузиканти завітають до Тернополя в рамках всеукраїнського туру на підтримку альбому Cult, який побачив світ 23 лютого. Його вихід хлопці анонсували під час гала-концерту проекту Х-Фактор. На головному співочому шоу країни одеситів назвали майбутнім української рок-музики. І щойно проект закінчився, хлопці заходилися виправдовувати покладені на них високі сподівання.

Cult — третя платівка у доробку колективу. І як зізнаються самі музиканти, вона багато в чому експериментальна. Зокрема, під час запису Epolets свідомо відмовилися від будь-яких електронних засобів – кожен звук, кожен ефект створено вручну і наживо!

«Ми прагнули досягнути такого звучання, щоб у слухача склалося враження, ніби він завітав до нас на репетиційну базу, зручно вмостився у крісло, а я сів поруч і розповідаю, хто ми є, що нас хвилює, про що ми говоримо, про що мріємо, чого прагнемо і кого любимо», – коментує лідер гурту Павло Варениця.

Музиканти вдалися до експериментів і зі стилями. Під обкладинкою Cult дружно сусідують романтичний фанк, надривний гранж, олдскульний хард-рок, поп-рок, ну і звісно ж характерний для Epolets диско-рок з подекуди провокаційними текстами. Спільною для всіх 12-ти треків лишилася щира емоція, адже все це було справді пережито.

«Альбом Cult вийшов дуже особистим. Навіть занадто особистим. З кожною із цих пісень пов’язані цілком конкретні місця, події, переживання, люди… Це подорож моїм життям і моєю країною», — зізнається Павло.

CULT-тур Україною триває. У гастрольному графіку Epolets наразі заявлено 19 міст, а також кілька фестивалів, в тому числі і Файне місто. У Тернополі почути наживо нові пісні і улюблені хіти можна буде 12 березня о 21:00 у пабі «Хмільне щастя» за адресою: вул. Текстильна 28ч, РЦ «Подоляни».

Довідка за телефонами: 0674770424, 0993463812, 0637495774.

 

Добавить комментарий