Перші півфіналісти музичного конкурсу в Тернополі

Журі музичного конкурсу молодих гуртів «Koza Music Battle» визначило перших чотирьох півфіналістів. Ними стали гурти «Fifty/fifty» (Івано-Франківськ), «Колір» (Одеса), «The Brothers» (Чернівці) та «Machu Picchu» (Львів). Назви інших чотирьох півфіналістів стануть відомі уже у квітні, після завершення усіх відбіркових батлів.

«Koza Music Battle» відбувається у Тернополі вчетверте. Як розповідає організатор конкурсу Ярослав Качмарський, в учасників різні стилі та різні підходи до творення музики, проте їх об’єднує одне — бажання перемогти.

Перші півфіналісти:

Machu Picchu. Львів. Жанр: Indie-rock. Сформований музикантами з різних частин України. Троє з п’яти хлопців вчаться на факультеті міжнародних відносин, який і звів їх разом. Орієнтири у творчості — це The Maccabees, Foals, Flashguns та інші.

Machu Picchu

The Brothers. Чернівці. Жанр: garage rock. Гаражний рок-дует, заснований двома рідними братами. Історія гурту розпочалася із блюз-рокових джемів. У своїй творчості хлопці орієнтуються на сучасні гаражні дуети Royal Blood, Slaves , Blood Red Shoes. Для дебютного альбому написали більше 30 пісень, з яких обрано лише десять.

The Brothers

Колір. Одеса. Жанр: indie-folk. Дві дівчини: одна руда, а друга — кучерява, які пишуть і співають те, що відчувають. Натхнення у музиці приходить від країни, людей, дерев, повітря, відчуття свободи та всього, що навколо та за межами. Дівчата скоро запишуть свій альбом, у якому є пісня на вірш Сергія Жадана.

Колір

Fifty/Fifty. Івано-Франківськ. Жанр: punk rock. Кожен з учасників гурту уже не перший рік у музиці, хлопці мали інші проекти — від металу, хардкору до скрімо. Всі учасники оригінального складу катаються на скейтбордах і слухають панк-рок, саме тому вирішили грати скейт-панк.

fifty-fifty1

Довідка: «Koza Music Battle» — найбільший у Західній Україні музичний конкурс серед молодих гуртів. Цьогоріч заявки подали 97 гуртів з усієї України — від Чернівців до Миколаєва, від Одеси до Києва. Головний переможець отримає призи — студійний запис трьох пісень, 3000 гривень та виступ на фестивалі «Файне місто».

Основна відмінність «Koza Music Battle» від аналогічних конкурсів у тому, що переможця обирає професійне музичне журі — це учасники відомих гуртів та арт-менеджери з інших міст. Вони оцінюють за критеріями: драйвовість, оригінальність, зіграність, подача та перспективність конкурсантів.

Усі етапи конкурсу «Koza Music Battle» відбуваються у барі «Коза» (м.Тернопіль). Вхід — безкоштовний. Детальніша інформація на сайті koza.te.ua та у соціальних мережах: * VK   http://vk.com/koza_music_battle * FB — https://www.facebook.com/koza.music.battle

Добавить комментарий