Тернопільська обласна філармонія запрошує на концерт симфонічного оркестру

Тернопільська обласна філармонія запрошує на концерт симфонічного оркестру. Диригуватиме одна з найяскравіших представниць нової хвилі сучасної української диригентської школи заслужена артистка України Оксана Мадараш (м. Київ).

Оксана Мадараш відноситься до тих творчо обдарованих особистостей, в яких органічно поєднуються високий професіоналізм, самобутній стиль і манера диригування, досконала техніка та  яскравий сценічний артистизм.

36613_7_905x600

Соліст – талановитий австрійський піаніст, лауреат міжнародних конкурсів Флоріан Файльмайр (ф-но).

Флоріан Файльмайр народився 1989 р. Не дивлячись на свій молодий вік, він вже отримав низку важливих музичних нагород, серед яких “Klassik. Preis. Österreich” (Австрійська премія за класичну музику) за виконання фортепіанного концерту №3 Бетховена з оркестром Моцартеуму на конкурсі “gradusadparnassum”, де він також переміг у категорії фортепіано. 2011 року він здобув перше місце на міжнародному фортепіанному конкурсі «Нові зірки»у Верніґероде, Німеччина та у 2013 році здобув друге місце на XXVII Concurso Internacional de Piano Cida de Ferrol (Іспанія) та 3 тє місце на міжнародному фортепіанному конкурсі «Premiopianistico Silvio Bengalli»;(Італія). У 2014 знову були перемоги: 2 місцена New Orleans International Piano Competition (США) та 2 ге місце на International Piano Competition Verona (Італія).

В програмі звучатимуть твори Л.В. Бетховена, Е. Вілла-Лобоса

Концерт відбудеться 29 листопада о 18.30. Квитки в касі філармонії. Телефони для довідок 25-07- 48, 52-61- 09.

Добавить комментарий