Гурт Tik Tu відвідав Європейську столицю культури

Впродовж квітня у Вроцлаві, що носить цьогоріч титул Європейської столиці культури, тривала українська програма «Місяць Львова у Вроцлаві», завдяки якій продемонструвати себе в сфері кіно, літератури, музики та візуального мистецтва мав змогу й Тернопіль.

IMG_2052

Починаючи з 1985 року Європейський союз присвоює титул Європейської столиці двом містам. Одне з них – місто старої Європи, інше — презентує нову Європу, а саме ті країни, які долучились до Європейського Союзу з 2005-го року. Власне, у 2016 році такими містами стали Сан-Себастьян, Іспанія, та Вроцлав, Польща. Однак цьогоріч цей титул також розділяє третє місто — Львів, що не входить до складу Євросоюзу. Для нас це унікальна можливість презентувати культуру на Європейському рівні не лише Львову, а й Україні загалом.

IMG_2440

Щовікенду на Львівській вуличці просто неба та у клубі «Під Клепсидрою» демонстрували українські кінофільми, була задіяна літературно-дискусійна частина, а також  відбувалися концерти українських колективів.  Загалом, музична програма охопила найбільшу кількість представників українських артистів у Вроцлаві (понад тридцять гуртів).

IMG_2497

Зокрема, 25 квітня, Вроцлав ознайомився з творчістю чудового тернопільського гурту Tik Tu. Наталія Багрій, Роман Божко та Лесик Драчук — це троє чудових музикантів,  які поповнюють український простір якісною інді музикою.

IMG_2364IMG_2359
IMG_2518

Своєю програмою молоді музиканти відкрили Польщі абсолютно новий погляд на музичну культуру України та захопили цікавим матеріалом.

IMG_2498

По завершенню концерту гурт двічі відіграв  на біс та пообіцяв вроцлавським шанувальникам незабаром повернутися з наступним виступом.

Таїсія Антонюк, Оксана Божко

Добавить комментарий