Олександр Папуша навчав тернополян озвучувати аудіокниги

Вчора, 23 травня, в медійних лабораторіях відбувся цікавий майстер-клас по озвученню аудіокниг.

  • Цікавий насамперед тим, що до нас завітали приємні та позитивні люди, які зголосилися на добру справу — запис казки для незрячих діток: Валентина Семеняк, Надія Качуровська, Oksana Nyzhnyk, Vita Semanyuk, Ira Krupa, Ірина Мацко, Oleksandra Stopnyk, Christina White, Мар’яна Гевко, Галя Жук, Юрій Вітяк, Anastasia Chaban, Ochryp Pylyp, — розповідають організатори. — Об’єднав їх усіх Заслужений артист України, актор Тернопільського обласного академічного драматичного театру ім. Тараса Шевченка Олександр Папуша, який поділився секретами мови та розповів, як володіти власним голосом.
    IMG_4946

Для озвучення обрали казку тернопільської письменниці Ірини Мацко «Мамине серденько». Спробувати себе в ролі оповідача могли усі охочі. Також мали чудову нагоду послухати текст у виконанні авторки, ну і, звичайно, насолодилися читанням Олескандра Папуші.

IMG_4956

За допомогою звукорежисера Романа Божка записаний матеріал детально обговорювали та звертали увагу на найдрібніші дефекти.

IMG_4959

Як розповів  пан Олександр, голос несе у собі потужний інформаційний посил, який не лише може навіяти слухачам ваше ставлення до героїв тексту, але й розповість про вас, як особистість.

По завершенню заняття організатори визначилися з кандидатами для запису казки «Мамине серденько» та заланували озвучення наступних текстів.

IMG_4963IMG_4951

IMG_4950IMG_4948IMG_4952Текст » Мамине серденько» спробувала начитати Оксана Нижник:

Повний професійний аудіозапис шукайте незабаром на наших сторінках, який також буде вільний для прослуховування та завантаження в мережі Інтернет.

Нагадаємо, сучасне обладнання, завдяки якому усі бажаючі можуть навчатися сучасних інформаційних технологій, тернополянам презентували в рамках програми «Інвестиція в культуру.Системні заходи з меттою сприяння в культурній освіті.»

Заняття на різну тематику, в рамках проекту, проводяться безкоштовно, за що організатори висловлюють подяку викладачам-ентузіастам: Тетяні Петрушевській (фотографія), Оксані Кузьменко (анімація), Надії Копилець (журналістика та PR), Аліні Любая (сценічне мовлення), Роману Божко (звукорежисура) та Максиму Мельник (відео).

Добавить комментарий