Сучасна українська література з перших уст

Цього року вчетверте у Тернополі провели масштабний фестиваль «Ї», який відвідало чимало відомих творчих людей. Серед них Дмитро Лазуткін, Іван Малкович, Алла Євтушенко, Юрко Іздрик, Макс Кідрук тощо. Музичні номери представляли: Женя Галич, Kozak System, Vivienne Mort та інші.

TDj6ilwMb98

Таку трьохденну подію організовують у нашому місті кожної весни. Цього разу фестиваль тривав від 6 до 8 травня. Захід тривав, майже, безперервно, тому що програму було розраховано на день і ніч. Гості приїхали з різних міст України та не тільки, щоб послухати улюблених письменників та музикантів.

7WwH24-a5ms

Співорганізотор заходу Юрій Матевощук розповів, що був приємно здивований кількістю відвідувачів. Оскільки на організацію цього фестивалю пішло чимало зусиль, щоб зібрати відомих людей в одному місці, в один час. Чимало відвідачів приїхали сюди не вперше, проте «новачки» підтримали всю атмосферу події. Саме тому, цей фестиваль досі не втратив своєї популярності.

TDj6ilwMb98

Одна з учасників заходу письменниця Катерина Бабкіна, яка відвідала подію вдруге, презентувала свою нову книгу. Минулого року Катерина читала свої вірші. Основною метою за її словами було знайомство з новими людьми та неймовірний дух творчості.

Однією з головних особливостей фестивалю цього року стало нічне читання сучасної української літератури, яке відбулось в ніч з 7 на 8 травня. Акцію провели під назвою «Двотисячники». Серед них були поети, які народилися в межах 1978-1988 років. Також до цього приєдналися поети, які активно публікувалися та приймали участь в конкурсах 2000-2010 років. Наприклад, Юлія Стахівська, Олена Степаненко, Сергій Прилуцький, Павло Коробчук та інші.

geBSslRtmZA

Організатори заходу обіцяють не меншу інтригу та захоплення на майбутні роки і з нетерпінням чекають нових гостів.

Добавить комментарий