У тернопільському “Тролейбусі щастя” можна проявити свою творчість

DSC01204У Тернополі  курсує “Тролейбус щастя”. Цей проект реалізований у рамках студентського конкурсу “Зроби своє місто кращим” як один з проектів-переможців, який підтримався Міською радою. Творчими та ідейними натхненниками проекту стали викладачі кафедри інформатики та магістрантка факультету іноземних мов ТНПУ імені Володимира Гнатюка Оксана Брикайло.
За словами організатора, тролейбус курсуватиме містом за маршрутом №2 близько пів року.
— Взагалі, ми планували створити “Музей щастя”. Оскільки коштів на нього не має, втілили ідею такого собі “музею щастя на колесах”. Як довго курсуватиме “щастя на колесах” залежить від жителів нашого міста. Чи сподобається така ідея тернополянам, дізнаємось згодом, – зізналась Оксана.
Протягом трьох днів у чудо-тролейбусі тернополяни зможуть насолоджуватись грою музикантів, розглядати позитивні листівки та дитячі малюнки, отримати сюрприз у подарунковій скрині, залишити побажання для пасажирів. Долучитись до творчого наповнення маршруту може кожен бажаючий. Тернополян запрошують читати вірші, грати сценки, поділитись своєю картиною, заспівати пісню чи зіграти на інструменті. Звертатись за телефоном 097-156-37-81.
Фото, відео: Роман Божко
Оксана Ратушняк

Добавить комментарий