У Тернополі започатковують поетичний проект “Вільний мікрофон”

Фото: Анна золотнюк

Фото: Анна Золотнюк

Молоді ініціатори нашого міста продовжують тішити тернополян цікавими мистецькими заходами та творчими ідеями.
Тернопільський поет Юрій Матевощук та відомий організатор мистецьких заходів Ярослав Качмарський започатковують творчий проект “Вільний мікрофон“.
— На мою думку – це так звана можливість комунікації усіх без винятку, – розповідає Юрій Матевощук, — В літературному просторі завжди існує достатньо фестивалів, презентацій, відкритих читань, вечорів поезії . Але інколи хочеться простої комунікації – авторів, читачів, слухачів вільної від рамок, форматів та обмежень. Для читань не обов’язково бути учасником літературної тусовки. Власне, “Вільний мікрофон” і об’єднує усіх, хто виявив бажання почитати свої твори чи послухати інших. Такого роду вечори ми плануємо проводити один раз на місяць у арт-барі “Коза” або у галереї “Бункермуз”. В перспективі, цей проект я розглядаю, як одну з можливостей укласти та видати антологію молодої тернопільської літератури.
На відкриття заходу запросили “спеціального гостя” – це білоруський письменник Сяргей Прылуцкі, – продовжує Юрій, – Планую познайомити тернополян з цікавим та вагомим митцем, а білоруська, як на мене – це ексклюзив. Під час заходу пролунають також тексти відомого тернопільського письменника Ярослава Павуляка. Хотілось би, щоб люди не забували і про наших авторів. Ми маємо пам’ятати наших земляків, адже вони зробили великий внесок у світ української літератури.
До слова, виступити цього разу зможуть лише 20 читців. Тематичних обмежень у підборі текстів немає. Кожен учасник продекламує по 5 віршів.
Участь у читаннях може взяти кожен бажаючий. Для реєстрації учасників розробили спеціальну заявку, яку можна заповнити на сторінці у ВК.
До “вільного мікрофону” поціновувачів поетичного слова запрошують ” у мистецьку галерею “Бункермуз” 25 березня о 18:00.

Оксана Ратушняк

Добавить комментарий