У Тернополі побував Майкл Щур

Всеукраїнська знаменитість, Майкл Щур учора відвідав і Тернопіль. Його справжнє ім’я – Роман Вінтонів і він не лише досвідчений журналіст, але й сценарист, актор та музикант. Зустріч з гостем проходила у «Бункермузі», де зібралась чимала кількість слухачів. Темою семінару була «Безпека життєдіяльності у соцмережах», як завжди цікава та актуальна у сучасному інформаційному світі. Захід проходив у рамках проекту «Кіномедіа» — щорічного кінофестивалю про сферу телевізії, преси, соцмереж.

Тележурналіст ділився секретами правильного сприйняття інформації, методами маніпулювання ЗМІ нашими думками, власним життєвим досвідом та цікавими історіями.

Інформація – це товар, який ми розглядаємо, вибираємо і купуємо. Майкл Щур зумів довести, що ми можемо керувати отриманою інформацією, здатні впливати на неї та вирішувати вірити їй чи ні.

«З інформаційної точки зору, наш світ – це гігантська корпорація «Наша Ряба», де курей, тобто усіх нас, вирощують для того, аби згодувати нам чергову порцію інформації. А ми, сприймаючи її, робили те, що потрібно її поширювачам. З самого початку ви повинні фільтрувати все, що сприймаєте; ви повинні не вірити інформаційному повідомленню, яке надходить. Це і допоможе очистити голову від зайвого бруду». – розповідає Майкл Щур.

Загалом, семінар пройшов успішно та продуктивно, приніс чимало користі як працівникам медійних сфер, так і звичайним відвідувачам.

Як зауважив Володимир Бобко, депутат Тернопільської обласної ради, який скористався нагодою завітати на лекцію до тележурналіста: «Насправді піднята тема є дуже важливою, щоправда Щур розжовував її на елементарному рівні, а в «Бункермузі», за моїми спостереженнями, більшість публіки становили люди зі світу політики та ЗМІ, тобто ті, хто є не стільки споживачами, скільки творцями цієї ж інформації. Тобто, або варто було глибше копати, або на афіші подати що лекція для чайників. Тим не менше я впевнений що в Щура блискуче майбутнє і в якості лектора теж».

Варто зазначити, що в нашому місті Майкл Щур вдруге спробував себе в якості лектора — його бенефіс відбувся у Вінниці, а в Тернополі він знову презентував свою лекцію.

Наталія Шкляр

Добавить комментарий