Віолончелістам Тернопільщини сприяє швейцарська асоціація

19 квітня в Кременці відбувся перший концерт камерного оркестру в рамках спонсорської програми швейцарської асоціації «Мистецтво без кордонів».

Як розповідає Тарас Видиш, завідувач відділу оркестрових та струнних  інструментів Тернопільського музичного училища,  в процесі організації першої поїздки з’явилася інформація про те, що один з учасників, — учень Кременецької школи мистецтв Вільям Березовський — переніс операцію на нирці та проходить реабілітацію в місті Києві.

  • Дізнавшись про це я сконтактував з представниками Швейцарії із проханням допомогти хлопчику, — каже Тарас Видиш. — Асоціація відразу відгукнулася на запит та посприяла Вільяму у лікуванні. За словами Дениса Северина він й надалі допомагатиме хлопчику до повного одужання. До слова, у Вільяма Березовського восьмеро братів та сестер, четверо з них – учні музичної школи.

Наша область багата талановитими музикантами, однак віолончелістів не так вже й багато, —  продовжує Тарас Видиш, — У Тернопільській області всього три райони – Кременець, Монастириська і Чортків — , де підтримується віолончельний клас, тому допомога асоціації «Мистецтво без кордонів» для нас просто необхідна. Так ми заохочуємо дітей займатися музикою, показуємо перспективу розвитку аби кожен з них намагався досягти професійного рівня.

Денис Северин – віолончеліст, вихідець з України. Близько 20-ти років проживає в Швейцарії. Активно сприяє розвитку талановитої молоді в Україні. Його асоціація «Мистецтво без кордонів» фінансує та сприяє організації конкурсів, допомагає інструментами для пропаганди музичного мистецтва і талановитих дітей. Нагадаємо, в лютому президент асоціації відвідував наше місто. Відомий віолончеліст подарував музичним школам Тернополя дві скрипки, а також профінансував три поїздки з концертами камерного оркестру музучилища.

Фото з концерту в Кременці:

13059560_1039115869515930_267971543_n

Мама Вільяма Березовського разом з Тарасом Видиш

Струни для Леоніда Дацюка

Струни для Леоніда Дацюка

13022280_1039116162849234_1243455384_n (1)

Солістка — володар гран-прі конкурсупам»яті братів Теленків, лауреат міжнародного конкурсу «Акорди Хортиці» м.Запоріжжя, переможець всеукраїнського конкурсу «ProArt» м.Хмельницький, переможець конкурсу всеукр.конкурсу «Класичний Мередіан» м.Київ, переможець всеукр. конкурсу ім.М.Лисенка м.Ів.-Франківськ — Софія Плахцінська

13046227_1039116736182510_560108313_n (1)

виступ камерного оркестру Тернопільського музичного училища ім.С.Крушельницької з солістами Наталією Баклаженко (переможець конкурсу пам»яті братів Теленків) і Софією Плахцінською

Добавить комментарий