Американський лейбл випустить сингл тернопільського гурту

Американський лейбл Moon Sounds Records презентує сингл від Omodada feat. Tik Tu ‘All My Gods’ + Ummagma Remix.

Moon Sounds Records (Техас) оголосив про підписання українських музикантів Omodada та Tik Tu для випуску їх синглу ‘All My Gods’. Сингл вийде у світ 16 лютого та включатиме оригінальний трек та ремікс від канадсько-українського dreampop indietronic дуету Ummagma (Кременець).

Omodada – сольний проект Лесика Драчука, мульти-інструменталіста та саунд-продюсера з Тернополя. В 2015 він дебютував зі своїм EP «Kimnaty» , записаним власноруч на студії Шпиталь Рекордс. Міні-альбом отримав схвальні рецензії та з’явився в багатьох списках «кращого з 2015». Наприклад, в британському блозі The Sound of Confusion під номером 2 та під номером 9 в американському Stereo Embers Magazine, де та ж Ummagma зайняла 5 місце.

All My Gods (feat. Tik Tu)  —  «Це епічний твір про подорож на Марс. Музиканти  захоплюються життям та ідеями канадсько-американського інженера Ілона Маска. Це він генеральний директор Tesla Motors та засновник компанії SpaceX, що має на меті колонізувати Марс. Вокальну партію виконала Наталя Багрій (Tik Tu). Труби та кларнети підкреслюють помпезність намірів авторів композиції, яким хотілося створити атмосферну космічну картину з видом через ілюмінатор на безмежний космос, співаючи свою останню пісню в кораблі, що прямує на червону планету»

Раніше Лесик Драчук був учасником відомого панк-фольк гурту Los Colorados, який успішно гастролював Європою та Канадою, а також випустив кілька вірусних відео з багатомільйонними переглядами на Youtube.

Tik Tu – інді поп група сформована в 2014 з попереднього проекту Echo Gardens. З тим самим складом музикантів – Роман Божко (бас, клавішні, live looping), Наталя Багрій (флейта, клавішні, альт, вокал) та Лесик Драчук (ударні). Tik Tu створюють абсолютно новий, власний саунд з насиченою інструментальною палітрою. На своїх концертах вони змішують електронний саунд з масою живих інструментів за допомогою Live looping. Наталя Багрій виконує пісні англійською, українською та литовською мовами.

Лесик Драчук – спільний знаменник між Omodada та Tik Tu, так як Omodada – лише студійний проект, в Tik Tu він реалізовується як барабанщик на живих виступах. Тріо Tik Tu випустило свій перший сингл «Колихана» в 2014, також «Пух», «Звоні», «Твоє Моє» та «Маленькі Малюсіки» в 2015. Сьогодні гурт активно гастролює.

Ummagma Ремікс інтерпретує сингл у своєму ключі. Своїми прозорими композиціями та вдалим змішуванням найрізноманітніших стилів, цей дует відомий також через співпрацю з такими музикантами як Robin Guthrie (Cocteau Twins), Malcolm Holmes (OMD), Graham Bonnar (Swervedriver, Brian Jonestown Massacre), and Fran Ashcroft (Damon Albarn, Lords of Acid). В 2014 їх спільний LP ‘New Born’ з московськими Sounds of Sputnik протримався в американських CMJ college radio чартах протягом 7 тижнів, що також заслужило для Sounds of Sputnik нагороду Jagermeister Indie Award.

В 2015 Ummagma випустили їх FrequencyEP, що був включений у списки «кращого з 2015» у більш, ніж в 30 блогах.

12 лютого, Tik Tu гратиме перший в столиці сольний концерт в форматі тріо у клубі Mezzanine (вул. Нижньоюрківська 31, Київ).

 

Добавить комментарий