Музичні школи отримали швейцарські скрипки

Дві скрипки швейцарського виробництва отримали в подарунок  тернопільські музичні школи від віолончеліста світового рівня Дениса Северина та його дружини піаністки Тетяни Корсунської. Інструменти вручили директорам закладів 4 лютого у музичній школі №1.

Музиканти є засновниками благодійної асоціації «Мистецтво без кордонів»,  на базі якої збирають кошти для допомоги обдарованим дітям України.

  • Під час наших концертів за кордоном ми розповідаємо про фінансову ситуацію в Україні, і люди із задоволенням дарують власні інструменти, — розповідає Денис Северин, професор Вищої школи мистецтв у Берні.

Окрім скрипок учням Музичної школи №1 та №2  передали смичок, два комплекти дорогих струн «Домінанта», які поповнять призовий фонд для конкурсу пам’яті братів Теленків, що відбувається першій музшколі, а також профінансували три поїздки з концертами камерного оркестру музучилища. Віолончеліст Денис Северин зазначив, що і надалі фінансуватиме обдарованих дітей.

Після офіційної частини, перейшли до майстер-класів. Денис навчав одного з учнів музичної школи сценічної майстерності та впевненості при виконанні творів. Як зазначив музикант, манера виконання композиції є невід’ємною частиною виступу.

DSC00515DSC00508DSC00511

Оксана Божко

Добавить комментарий