Тернополян запрошують на виставку “Освіта в Канаді 2016”

Посольство Канади в Україні запрошує всіх бажаючих відвідати третю виставку “Освіта в Канаді 2016”. У рамках заходу, з 20 по 21 лютого, тернополяни матимуть змогу дізнатись про умови отримання дозволу на навчання, вимоги до оформлення документів для подачі у візовий відділ, можливості працевлаштування для студентів, а також поспілкуватися з канадцями та послухати розповіді українських студентів, які вже побували у Канаді. Виставки відбудуться у Львові та Києві.освіта в канаді 2016

Кращі навчальні заклади Канади відвідають Львів та Київ, щоб запропонувати українцям будь-якого віку здобути високоякісну міжнародну освіту, знання англійської мови найвищого рівня та отримати незабутні враження від проживання в мультикультурному та привітному середовищі однієї із найбільш розвинених країн світу. Впродовж заходу зареєстровані відвідувачі матимуть ексклюзивну нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства.

Виставка «Освіта в Канаді 2016» — подія, яка подарує відвідувачам враження та відчуття подорожі до Канади у межах України. Це можливість дізнатися не тільки все про освіту, а й про особливості життя в Канаді: поспілкуватися з канадцями та знавцями канадської культури, ознайомитись із цікавими та необхідними факти для комфортного проживання в країні, послухати розповіді українських студентів, які вже побували у Канаді, скуштувати традиційну кухню, зокрема всесвітньо відомий кленовий сироп із самого Квебеку, отримати найбільш актуальну інформацію про тарифи на авіаквитки від спонсора виставки — авіакомпаній Air France — KLM. Окрім цього, на відвідувачів чекають ексклюзивні акційні пропозиції від навчальних закладів Канади, сертифікати на складання тесту TOEFL та розіграш призів від партнерів виставки.

Відвідування виставки та Візового семінару – тільки за умови попередньої реєстрації. Вхід безкоштовний.

Дізнатись розклад роботи виставки, перелік канадських навчальних закладів та зареєструватись на відвідування виставки та візового семінару можна на офіційному сайті виставки www.fair.educanada.com.ua.

Реєстрація представників засобів масової інформації необхідна не пізніше, ніж до 15.00 12.02.2016 за тел.: (067) 217 04 15.

Виставка відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України та Львівської міської ради.

 

Добавить комментарий