«Сьомий обрій» літературної студії «Сім Герц»

Нещодавно на світ з’явилась електронна антологія «Сьомий обрій» — збірка поезії та прози літстудій «Сім Герц» (Тернопіль) та «Обрій» (Кіровоград). Тематичні поля антології необмежені. Це той випадок, коли в одній обоймі стикнулися дуже різні автори-індивідуалісти, які пишуть про усе, що заманеться, не боячись бути щирими.

Проект з’явився за ініціативи кіровоградської літстудії ‘Обрій’, зокрема, завдяки старанням її модератора, Кирила Поліщука.

  • syomyi obrii ternopilМи вирішили пристати на пропозицію мистецького діалогу без жодних вагань, адже разом творимо літературний процес, а, як відомо, гуртом і батька легше гамселити, — розповідає модератор літстудії «Сім Герц» Юрій Вітяк. — Надіюся, що наша антологія, не завдасть сильного удару читачам, іншим авторам, а навпаки — зможе стати поштовхом до рішучих дій, об’єднань, приятелювань, хоча б у межах однієї добірки. Проект втілився у життя за лічені дні, позаяк усі учасники проявили уміння працювати максимально оперативно, і відповідально поставилися до задуму з самого початку. Запевняємо, що це не остання спроба спілкуватися містами. Ми продовжуватимемо шукати нових співрозмовників із не менш цікавими поетично-прозовими репліками.

Антологія реалізована у рамках проекту «Міст».

«Міст» – всеукраїнський мистецький незалежний проект, головна мета якого – побудувати культурний (мистецький) міст між містами України, створити своєрідний трансфер митців, ідей та культурних проектів. У рамках проекту «Міст» молоді представники багатьох видів мистецтва із різних міст України організовують взаємні творчі вечори, літературні читання, виставки, концерти і т. д. Митці, незалежно від географії, повинні триматися разом, допомагати один одному в реалізації та популяризації проектів – літературних, театральних, образотворчих, музичних. Ця антологія є мостом між двома літературними студіями – «Обрій» (Кіровоград) та «Сім герц» (Тернопіль). Зробимо співпрацю хорошою традицією.
Ви можете прочитати антологію онлайн або завантажити у форматі pdf.

Добавить комментарий