До Тернополя приїде гурт, який створив власний музичний стиль

24 березня о 19.30 год. у барі «Коза» відбудеться уже п’ятий батл у рамках найбільшого музичного конкурсу серед молодих гуртів «Koza Music Battle». Змагатися будуть гурти із різних куточків України: «ТОЇА» із Дніпропетровська, «Reve ta Stohne» із Києва, «noTVon» з Миколаєва та «Paper Planet» із Тернополя.

* ТОЇА. Місто: Дніпропертровськ. Жанр: Етно/синтіпоп. Спрямованість гурту — на суміш стилів і манер — відобразилася і в самій назві гурту: ТОЇА (укр.- тоя) — яскраво-фіолетова квітка, що росте у волинських лісах та на схилах Карпат. Відьми й цілителі вірили, що тоя — чарівна квітка, яка може бути як панацеєю від всіх хвороб, так і смертельною отрутою… Тому тексти і мелодії гурту пронизані теплим і лагідним сонячним сяйвом, що пробивається крізь загадковий трагічний морок.

ТОЇА

* Reve ta Stohne. Місто:Київ. Жанр:Weedmack music. Це гурт, який існує на межі свідомості і надихається енергією людських сердець. Їх музика є згустком енергії і несе величезний кармічний потенціал. Різноманітні смаки учасників гурту трансформувалися у власний стиль, який учасники називають відмацькою музикою (weedmack music).

RtS

* Paper Planet . Місто:Тернопіль. Жанр:Поп-панк, інді, альтернатива. Це п’ятеро хороших друзів, які з дитинства мріяли грати разом в гурті і хотіли, щоб їх змогли почути якнайбільше людей. Вибрали саме такі стилі музики, бо вони найкраще відображають учасників. Натхнення приходить спонтанно. Можуть тижнями грати старі пісні, а можуть за одну репетицію написати дві нереально крутих пісні у різних стилях.

paperplanet

* noTVon. Місто: Миколаїв. Жанр: brit-pop, garage, pos-punk. Натхнення шукають у самій музика, коли грають, те, що подобається, тоді й хочеться продовжувати грати ще.

paperplanet

Із цих чотирьох гуртів, за результати вибору журі, у півфінал пройде лише один. У квітні-травні відбудуться два півфінали та головний фінал «Koza Music Battle», на якому й визначиться переможець.

Вхід — безкоштовний. Місце проведення — бар «Коза».

Довідка: «Koza Music Battle» — один із найбільших музичних конкурсів України, де свої сили можуть випробувати українські молоді гурти. Цього року на конкурс подали заявки 97 гуртів.

Слідкувати за новинами «Koza Music Battle» можна у соціальній мережі vk.com/koza_music_battle

Афіша

Добавить комментарий