Експериментуватимуть зі звуком

 Тернопільський лейбл «Пінцет» продовжує знайомити з найцікавішими сучасними мистецькими проявами. Цього разу вечір експериментальної музики відкриє слухачам польського митця Давида Адріянчика. Початок дійства: 18 жовтня, 20:00, «Бункермуз».12165650_1280877471938307_2114049785_n

Давид Адріянчик — аванґардний виконавець, композитор та саунд-артист з Ґданська (Польща). Його роботи зосереджені на взаємодії музики та природи, архаїчних формах звукосприйняття, порожнечі та нерухомости. Закорінюючись в мінімалізм, Давид інтерпретує сучасні музичні форми з медитативним потенціялом східно-европейської мелодики.

Композиції та виступи Aktapok переважно є електро-акустичними — він поєднує традиційні інструменти, препаровану гітару з електронним звуком, польовими записами та плівковими маніпуляціями.

Засновник та очільник Akpatok Ensemble. Співпрацює з The Magic Carpathians Project та проєктом Tundra, в якому спільно з дружиною Ніною виконує забуті пісні Східної Европи і експериментальний фрік-фолк. Опріч того, на імпрезі виступить найстаріший діючий електронний проєкт Тернополя — Subprodukt.

Закінчення вечора — екстатичний джем-сейшн. Вхід 25 грн.

Добавить комментарий