Фестиваль короткометражок продовжується

Щорічний Всеукраїнський фестиваль екстримально короткого кіно вчетверте проходить в Україні. В Тернополі прем’єра відбулася 22 жовтня. Тих, хто не встиг подивитись запрошують в Палац Кіно 11-18 листопада. 

На замовлення глядачів ми продовжили показ короткометражок, — каже менеджер кінотеатру Петро Муха. — Вартість квитка та ж сама —  25 грн.

Фестиваль «100 фільмів за 100 хвилин» — це унікальна можливість для культурного збагачення. Це повноцінні фільми, які апелюють до глядачів та розповідають абсолютно різнопланові історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи тим самим вислів «стислість – сестра таланту!».

Цього року на глядачів чекає цілий ешелон маститих кіномитців, які присвятили себе однохвилинному жанру. Це, наприклад, Дон Херцвальт, живий класик американської анімації, людина, чиє ім’я The New York Times внесла до переліку кращих аніматорів усіх часів, а також численні номінанти на премію «Оскар» серед короткометкого метру, як от британський аніматор Еіон Даффі, та ще низка постійних резидентів важливих світових кінофорумів. Ми не оминаємо й українських митців, роботи яких становлять близько 10% від загальної програми. А глядачі традиційно обиратимуть найкращі серед українських та іноземних фільмів, — розповідають організатори.

Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно лише з одним обмеженням – однохвилинний хронометраж.

11.11-18.11,
Палац Кіно

початок 17.20
тел. 52-33-33

Добавить комментарий