Фіналістів музичного конкурсу «Koza Music Battle» визначено

Гурти «Reve ta Stohne» з Києва, «Machu Picchu» зі Львова та «Paper Planet» з Тернополя — фіналісти музичного конкурсу «Koza Music Battle». Трійку кращих визначало авторитетне журі під час чвертьфіналів та півфіналів за таким критеріями, як драйвовість, оригінальність, зіграність, подача та перспективність конкурсантів.

Учасники змагатимуться за головні призи — виступ на фестивалі «Файне місто», грошовий приз та запис пісень — під час фіналу 4 червня.

«Koza Music Battle» відбувається у Тернополі уже вчетверте. Спочатку цей конкурс розпочинався як тернопільський, адже місцеві молоді гурти не мали місця для виступів та досвіду. І саме конкурс «Koza Music Battle» став таким музичним майданчиком. На перший сезон подали заявки 12 гуртів, до другого долучилися колективи зі Львова та Івано-Франківська, а на третій — 32 гурти із Західної України, — розповідає головний організатор конкурсу, арт-менеджер бару «Коза» Ярослав Качмарський. — Цього року заявок надійшло від 97 музичних колективів. Оскільки конкурс не зміг прийняти усі колективи, то організатори провели попередній відбір, провели вісім чвертьфіналів, три півфінали і тепер готуємося до фіналу, де й визначимо переможця».

У фіналі за перемогу боротимуться такі гурти:

* Reve ta Stohne (Київ , Weedmack music)

* Machu Picchu (Львів, Indie-rock)

* Paper Planet (Тернопіль, поп-панк, інді, альтернатива).

RtS

«Reve ta Stohne» — гурт, який існує на межі свідомості і надихається енергією людських сердець. Їх музика є згустком енергії та несе величезний кармічний потенціал.

«Гурт створений весною 2014 року, коли вокалісти Євген Славянов і Макс Остяк, будучи в дуже безпосередньому гуморі, вирішили поревіти і постогнати на станції метро Тараса Шевченка. Звідти і ростуть корені нашого гурту. Трохи згодом до гурту долучилися перкусіоніст Макс Кудимець і басист Євген Котенко», — розказують про себе учасники.

Різноманітні смаки учасників гурту трансформувалися у власний стиль, який учасники називають відмацькою музикою (weedmack music).

Machu Picchu
Machu Picchu — гурт, що сформований у Львові музикантами з різних частин України. Троє з п’яти хлопців вчаться на факультеті міжнародних відносин, який і звів їх разом.

Натхнення шукають у житті та архітектурі Львова, а також у творчості молодих британських гуртів нової хвилі.

paperplanet
Paper Planet — це четверо хороших друзів, які з дитинства мріяли грати разом в гурті і хотіли, щоб їх почуло якнайбільше людей. Вибрали такі стилі музики, які найкраще відображають учасників.

Натхнення приходить спонтанно. Можуть тижнями грати старі пісні, а можуть за одну репетицію написати дві нереально крутих пісні у різних стилях.

Фінал музичного конкурсу відбудеться 4 червня о 20.30 год. у барі «Коза». Вхід — вільний!

Добавить комментарий