«Лускунчик» Раду Поклітару їде до Тернополя

Зима – найкращий час для феєрії! Цієї зими фантастичну казку «Лускунчик» неймовірної динаміки привезе до Тернополя Раду Поклітару та його театрально-хореографічний колектив Київ Модерн-балет. Постановка відбудеться на сцені ДК «Березіль» 6 лютого 2016 о 19:00!

Київ Модерн-балет, котрим керує найталановитіший хореограф та режисер Раду Поклітару — це довершена відповідь сучасному європейському балету. Нестандартні постановки балетмейстера прикували до себе увагу після участі маестро в складі журі проектів «Танцюють всі» та «Танці з зірками». Кожна його робота доводить, що балет не може сидіти в закостенілих рамках – йому потрібен нестримний рух, ексклюзивні ідеї та бодай крапля гумору.

лускунчик тернопіль

Унікальна театральна трупа відвідає наймальовничіші куточки України, аби кожен міг насолодитись глибоко-психологічною постановкою «Лускунчик» за мотивами найзнаменитішої казки Ернеста Гофмана.

Здається, що сюжет «Лускунчика» та мелодії із опери Чайковського знайомі навіть дітям. Однак ніколи Раду Поклітару не вдається створити чогось тривіального чи нудного – забудьте все, що ви знали про цю оперу, балет та сюжет. Театральна феєрія від колективу «Київ Модерн-балет» виходить далеко за рамки канонів, а відтак відчуття, які ви отримаєте, просто несказанні. Динамічні фігури, епатажні перевтілення образів та оригінальні костюми – на вас чекає найприємніша форма культурного потрясіння!

Суміш парадоксальних хореографічних ідей та сміливої постановки наповнюють «Лускунчика» емоціями, вихором театральної дії, рухом, який можна осягнути лише серцем.

Придбати квитки на балет можна за тел. 53-31-14, 067-284-53-00

Добавить комментарий