Музичний конкурс «Koza Music Battle» визначив півфіналістів

Чвертьфінали найбільшого музичного конкурсу серед українських гуртів «Koza Music Battle» позаду, півфіналістів — визначено. Отож, із 97 гуртів, які подали свої заявки на музичний конкурс, до омріяної перемоги наближаються лише десять. Це 7 а.м. (Чернівці), Man-Gust (Рівне), Machu Picchu (Львів), Reve ta Stohne (Київ), Колір (Одеса), Ефект Пам’яті (Бучач), Fifty/fifty (Івано-Франківськ), MashLaw (Київ), Paper Planet (Тернопіль) та Surfin Boners (Миколаїв).

Півфіналістів у кожному чвертьфіналі обирало авторитетне журі конкурсу, а шляхом жеребкування було визначено дати концертів — 5, 12 та 19 травня. Початок традиційно о 19.30, місце — Коза Бар (Тернопіль). Вхід — вільний!

Графік виступів півфіналістів «Koza Music Battle» такий:

5 травня

* 7 а.м. (Чернівці)

* Man-Gust (Рівне)

* Reve ta Stohne (Київ)

12 травня

* Колір (Одеса)

* Ефект Пам’яті (Бучач)

* Fifty/fifty (Івано-Франківськ)

* Machu Picchu (Львів)

19 травня

* MashLaw (Київ)

* Paper Planet (Тернопіль)

* Surfin Boners (Миколаїв)

Коротко про кожний гурт.

* 7.а.м. (Чернівці, garage rock). Гаражний рок-дует, заснований двома рідними братами. Історія гурту розпочалася із блюз-рокових джемів.

* Man-Gust (Рівне, hardrock, funk, rocknroll). Заснований в вересні 2012 року п’ятьма веселими і розгільдяйними хлопцями. Назву придумав перший барабанщик гурту. Йому приснилось, що він душив уві сні кобру. А хто, як не МАНГУСТИ, це роблять найкраще. Так і пішло…

* Reve ta Stohne (Київ, Weedmack music) — це гурт, який існує на межі свідомості і надихається енергією людських сердець. Їх музика є згустком енергії та несе величезний кармічний потенціал. Різноманітні смаки учасників гурту трансформувалися в власний стиль, який учасники називають відмацькою музикою (weedmack music).

RtS

* Колір (Одеса, indie-folk) — це дві дівчини: одна руда, а друга — кучерява, які пишуть і співають те, що відчувають. Натхнення у музиці приходить від країни, людей, дерев, повітря, відчуття свободи та всього, що навколо та за межами.

Колір

* Ефект пам’яті (Бучач, альтернатива). У гурті реалізовуються думки, вподобання кожного з учасників, котрі не могли втілитись у інших проектах.

Ефект Пам'яті

* Machu Picchu (Львів, Indie-rock). Сформований у Львові музикантами з різних частин України. Натхнення шукають у житті та архітектурі Львова, а також у творчості молодих британських гуртів нової хвилі.

Machu Picchu

Добавить комментарий