Останній півфінал конкурсу «Koza Music Battle»

19 травня о 20.30 год. у Тернополі розпочнеться третій та останній півфінал конкурсу «Koza Music Battle 2016». Цього дня журі визначить останнього фіналіста, який позмагається за путівку на фестиваль «Файне місто», грошовий приз та запис пісень.

Нагадаємо, що перші два фіналісти — це «Machu Picchu» зі Львова та «Reve ta Stohne» з Києва.

Третім фіналістом стане хтось із цих трьох гуртів:

MashLaw (Київ, необароко). У їх творчості переплелись ідеї справедливості, антинасильства, добра та миру з якісною, драйвовою музикою. Джерелом натхнення є музика. Надихають люди, які завдяки своїй наполегливості та витримці досягли успіху.

Paper Planet (Тернопіл, поп-панк, інді, альтернатива.) Це п’ятеро хороших друзів, які з дитинства мріяли грати разом в гурті і хотіли, щоб їх почуло якнайбільше людей. Вибрали такі стилі музики, які найкраще відображають учасників.

Натхнення приходить спонтанно. Можуть тижнями грати старі пісні, а можуть за одну репетицію написати дві нереально крутих пісні у різних стилях.

Surfin Boners (Миколаїв, Lo-Fi, Neo-Psychedelia, Surf). Ревер усюди – в гітарних мелодіях, басових ходах і навіть у тамбурині! В результаті Surfin Boners створюють своєрідну атмосферу останніх літніх днів… Там де пляж, хвилі і море…

Натхнення шукають у повсякденних речах — від ранкових пейзажів міста-мурашника до особистих переживань чи сумнівів.

Не пропустіть! Вхід — вільний!

Останній півфінал конкурсу «Koza Music Battle» відбудеться у Тернополі

Добавить комментарий