«Сіверські клейноди» приїдуть до Тернополя

30 березня о 18.30 до Тернополя завітає ансамбль пісні і ітанцю «Сіверські клейноди». Колектив добре відомий на престижних сценах та різних державних зустрічах, зокрема й на президентському рівні. У 2011-му знаний український ансамбль відкриває святкування 20-річчя федерації футболу України та жеребкування до Євро 2012.

  • Одного разу, коли ми виступали на сцені, я почув розмову двох жіночок, які запізнювалися на концерт. Одна з них доводила, що виступає якийсь київський колектив, а інша, що це співають «Сіверські клейноди», бо лише у них такий унікальний тембр звучання, — розповідає головний диригент академічного ансамблю пісні і танцю Сергій Вовк.

16

Саме тоді я зрозумів, що ми рухаємося у правильному напрямку. За більш ніж 10 років у нас було багато перемог. Це і участь у першому фестивалі-конкурсі ім. Вірського у 2003 році, коли ми здобули перший диплом переможця і відзнаку. Також один із наших номерів на Івана Купала визнали найкращим за всі роки існування купальської тематики.
41

Згодом почалися багаторазові закордонні поїздки. Нині ми постійно виступаємо на престижних сценах та різних державних зустрічах, зокрема й на президентському рівні. Співали ми гімн і на відкритті чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

_c7k9209

«Сіверські клейноди» — переможці І-го Всеукраїнського фестивалю –конкурсу народної хореографії ім.П.Вірського, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів в Україні, Росії, Латвії ,Іспанії, Австрії.

Запрошуємо 30 березня о 18.30 до Обласної філармонії. В програмі : самобутні постановки , унікальні пісні Сіверщини , добірна музика, вишукані колоритні костюми та вражаюче виконання .

Художній керівник та головний диригент Сергій Вовк.

Квитки в касі філармонії.
Телефон для довідок : 25-07-48; 52-61-09.

Добавить комментарий