Тернополянам покажуть зорі зблизька 

Через терни до зірок! Вважається, що автором цього вислову був давньоримський філософ і поет Луцій Анней Сенека. Метафорично це означає подолання шляху, посипаного колючками, до високої мети. І саме цей вислів цілковито розкриває усі труднощі діяльності астронома, настільки непростою є ця професія.

Ще більше розуміють сенс цієї відомої цитати астрономи-любителі, адже для них астрономія – хобі. Сучасні можливості дозволяють любителям не лише побачити, що приховує космос, але й поділитися цим з іншими людьми через астрофотографії. 

У суботу, 30 вересня 2017 року, в «Бункермузі» (м. Тернопіль, бульв. Шевченка,1) о 18 годині відбудеться виставка астрофотографій відомих астрофотографів України та ближнього зарубіжжя. У Тернополі ці світлини будуть представлені вперше. 

Ініціатор виставки – Клуб любителів астрономії «ТерАстро», який зібрав астроентузіастів зі всього Тернопілля. 

Учасники клубу – астролюбителі, які прагнуть популяризовувати астрономію, обмінюватися досвідом, організовувати спільні астрономічні спостереження. Про діяльність клубу можна довідатися у групі «АстроТернопіль» (https://www.facebook.com/groups/astroTernopil/) у Фейсбуці, тут подано інформацію не лише про важливі події у світі астрономії, акцент також на фото і відеороботах любителів астрономії нашого краю. Учасники клубу прагнуть показати, що в небі над Тернополем і за його межами є на що подивитися. Ця краса зазвичай не помітна для людського ока. Її допомагає розкрити телескоп і фотокамера. Саме тому першим заходом клубу любителів астрономії «ТерАстро» буде виставка астрофотографій, щоб усі охочі змогли познайомитися з космосом ближче і торкнутися його дивовижних, прихованих таємниць. 

Усі астрофотографії люб’язно надані Київським клубом любителів астрономії «Астрополіс». 

На виставці будуть представлені світлини відомих астролюбителів: 

— Олега Бризгалова – (Київ), фотографія якого нещодавно перемогла на міжнародному конкурсі «Insight Astronomy Photographer of the Year 2017» (Велика Британія) у категорії «Галактики»; 

— Андрія Авраменка (з Тернополя); 

 

— Павла Преснякова (Київ) 

 

— Олександра Чубукова (Київ) 

 

— Юрія Рибака (Харків); 

— Олександра Родіонова (Одесса); 

— Андрія Йоди (Білорусь) та інших відомих астрофотографів. 

 

Добавить комментарий