Приходь на зустріч з Джамалою

З технічних причин Джамала не зможе вчасно прибути до Тернополя, тому зустріч біля памятника Данилу Галицькому наразі відміняється.

Як повідомляли організатори,  20 травня орієнтовно о 16:00 планувалася коротка (15-20 хв.) неофіційна зустріч представників міської влади, прихильників творчості співачки та преси з неперевершеною Джамалою. Отож, усіх охочих тернополян та гостей міста запрошуємо на Майдан Волі до пам’ятника Данилу Галицькому у вказаний час.

джамала тернопіль

На даній зустрічі усі тернополяни матимуть можливість привітати Джамалу з перемогою на Євробаченні та продемонструвати свою гостинність, чемність і привітність.

Враховуючи, що з самого моменту перемоги на конкурсі, Джамала змушена давати численні інтерв’ю, відвідувати сотні прес-конференцій і взагалі постійно знаходиться під пильною увагою суспільства, ми хотіли б зробити перебування співачки в Тернополі максимально комфортним і спокійним. Тим паче, що Тернопіль – перше місто в Україні, в якому Джамала виступає в статусі переможця Євробачення, повідомляють організатори.

З собою обов’язково варто принести: гарний настрій, привітні обличчя і щирі побажання. Звичайно, привітальні плакати та квіти будуть теж не зайві!

Надіємось на Ваше розуміння і привітність! До зустрічі!

З повагою, Шо Шоу & Jamala Team

Добавить комментарий