У музичній битві у Тернополі завтра зійдуться рок-гурти

30 березня о 19.30 год. у барі «Коза» відбудеться VI батл музичного конкурсу «Koza Music Battle», який проходить серед молодих гуртів зі всієї України. Цього разу змагатимуться музиканти зі Львова, Рожища, Миргорода та Бучача. Вони обіцяють для вас нову музику у стилях indie, pop-rock, folk rock та garage rock.

The indie Sunners. Львів. Всі учасники гурту «The indie Sunners» знались ще із дитинства. Після школи у вокаліста виникла ідея створити гурт. Натхнення для учасників гурту приходить в залежності від настрою, почуттів, навіть коли їх не чекають.

The indie Sunners

Корінь Мандрагори. Рожище. Люблять фольк-рок за те, що у ньому можна відтворити етнічний спектр звучання мелосу через інструмент.

Корінь Мандрагори

New Garage. Миргород. Гурт був створений, напевно, як і більшість гуртів України цілком спонтанно.

New Garage

«З приводу схожості на інших, то якось великого Елвіса, коли він вперше прийшов записуватися на студію, запитали: «На кого ви схожі?», на що він відповів: «Сам на себе». Тож і ми хочемо бути схожими самими на себе, — кажуть учасники. — Хочеться, щоб музику почули, тож важливим є всі складові: спілкування, якість, а якщо все це масово — то це вже мрія».

Ефект пам’яті. Бучач. Створився як реалізація думок, вподобань кожного з учасників, котрі не могли втілитись у інших проектах. Полярність думок являється найкращою цариною у пошуку якогось музичного вирішення.

Ефект Пам'яті

Не пропусти VI батл! До півфіналів «Koza Music Battle» залишилося лише два концерти.

Вхід — безкоштовний! Слідкуй за новинами «Koza Music Battle» vk.com/koza_music_battle

Добавить комментарий