У Тернополі досліджуватимуть характери людей за їхніми підписами

Сьогодні, 16 травня, на прес-конференції в «Козі» Христина Білінська, координатор «Наукових Пікніків» в Тернополі розповіла про те, що відбудеться в неділю на Театральному майдані:

«Буде експериментальний басейн, мікроскопи зі спеціальними фільтрами, в які можна буде побачити плями на сонці. Не всі в житті мали нагоду зазирнути в телескоп, тут Тернополяни та гості міста матимуть таку нагоду. Цьогоріч наукові пікніки будуть відкриватись величезним неймовірним вибухом.

13245297_1024321970983323_7768454288827329920_n
Понад 500 різнопланових експериментів з хімії, фізики, біології. Буде коктейль, що димиться з рідкого азоту, який дуже люблять дітлахи.

За безпеку учасників проекту відповідає наша вчена рада, до якої входять науковці. Саме до їхньої компетенції належить розглянути структуру екперименту, якість реагентів, що використовуються.

Якщо досліди демонструватимуть школярі чи студенти, то робитимуть вони це тільки під наглядом вчителя.

Приїжджають представники Чернівецького національного універститету– дуже кваліфіковані аспіранти, які будуть демонструвати дуже видовищні експерименти.
У нас будуть психологи, що досліджуватимуть характери людей за їхніми підписами.
Критеріїв рейтингу дослідів немає, бо діти та дорослі самотужки обирають для себе найцікавіше.

Ми співпрацюємо з польським центром Коперника, проте ми хочемо в майбутньому створити клуб молодого винахідника в Тернополі.

Є такі реактиви, які вчителі не можуть собі придбати. А тут педагоги матимуть матеріали, придбані за кошти проекту, щоб наповну відкрити свій хист та насолодитись процессом досліджень.

На західній Україні пікніки проходять у Тернополі та Львові, також пікніки відбуваються в Києві, Кривому Розі, Харкові та інших містах.

Алла Соколовська‎ 

Добавить комментарий