Визначено першого фіналіста «Koza Music Battle»

Музичний конкурс «Koza Music Battle» став першим фіналістом, який буде боротися за головні призи — виступ на фестивалі «Файне місто», запис трьох пісень та три тисячі гривень.

«Reve ta Stohne» — гурт із Києва, який існує на межі свідомості і надихається енергією людських сердець. Їх музика є згустком енергії та несе величезний кармічний потенціал.

 До Тернополя приїде гурт, який створив власний музичний стиль

«Створений весною 2014 року, коли вокалісти Євген Славянов і Макс Остяк, будучи в дуже безпосередньому гуморі, вирішили поревіти і постогнати на станції метро Тараса Шевченка. Звідти і ростуть корені нашого гурту. Трохи згодом до гурту долучилися перкусіоніст Макс Кудимець і басист Євген Котенко», — розказують про себе учасники. Різноманітні смаки учасників гурту трансформувалися у власний стиль, який учасники називають відмацькою музикою (weedmack music).

Склад: Євген Славянов – гітара, вокал Максим Остяк – вокал, дримба Євген Котенко – бас-гітара Максим Кудимець – перкусія

Нагадаємо, що за фінальне місце «Reve ta Stohne» зійшлися у батлі із гуртами 7 а.м. (Чернівці) та Man-Gust (Рівне). Проте журі конкурсу «Koza Music Battle» присудили перемогу киянам.

Добавить комментарий